Sparkpost email (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: link
uk: посилання

en: Input format
uk: Формат вводу

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Debug
uk: Зневадження

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: From address
uk: Адреса відправника

en: Type in an address to have a test email sent there.
uk: Уведіть адресу, на яку буде відправлений тестовий лист.

en: Email options
uk: Параметри електронної пошти

en: Mail System
uk: Поштова система

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --
