Sparkpost email (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Input format
sl: Vhodna oblika

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')
