Sparkpost email (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: link
vi: liên kết

en: Input format
vi: Định dạng nhập vào

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: From name
vi: Tên người gửi

en: From address
vi: Địa chỉ gửi đi
