Sparkpost email (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Settings
de: Einstellungen

en: link
de: Link

en: Input format
de: Eingabeformat

en: From name
de: Absendername

en: From address
de: Absenderadresse

en: Type in an address to have a test email sent there.
de: Bitte eine Adresse eingeben, um eine Test-E-Mail dorthin zu senden.

en: Email options
de: E-Mail-Optionen

en: -- Select --
de: -- Auswählen --
