Sparkpost email (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Input format
ro: Format de intrare

en: Mail System
ro: Sistemul de corespondență

en: -- Select --
ro: -- Selectează --
