SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ
