SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: احذف

en: Delete
ar: احذف

en: List
ar: القائمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: مُعَطَّل

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Edit
ar: حرر

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: احفظ

en: View
ar: عرض

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟
