SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Откажи

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Промени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Преглед

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.
