SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llista

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: %title has been deleted.
ca: %title ha estat esborrat.
