SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: View
dz: སྟོན་

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: %title has been deleted.
dz: %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
