SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: %title has been deleted.
el: Το %title διαγράφηκε.
