SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Katkesta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Vaata

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.
