SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa kirjoituksen %title?

en: %title has been deleted.
fi: %title on poistettu.
