SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Are you sure you want to delete %title?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %title ?

en: %title has been deleted.
fr: %title a été supprimé.
