SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: זמין

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עדכן

en: Save
he: שמירה

en: View
he: תצוגה

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?
