SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: delete
hr: izbriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Odustani

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?
