SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batalkan

en: Disabled
id: Non-aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Are you sure you want to delete %title?
id: Anda yakin ingin menghapus %title?
