SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: %title has been deleted.
ja: %title は削除されました。
