SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Ubah

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusek %title?
