SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Rediģēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: rediģēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skats

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst '%title'?

en: %title has been deleted.
lv: Ieraksts '%title' izdzēsts.
