SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: View
ne: दृश्य
