SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: %title has been deleted.
nn: %title har blitt sletta
