SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Enabled
pl: Włączony

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zachowaj

en: View
pl: Pokaż

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: %title has been deleted.
pl: %title został usunięty.
