SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Inativo

en: Enabled
pt: Ativo

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta acção não pode ser desfeita.

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Are you sure you want to delete %title?
pt: Tem a certeza que pretende eliminar %title?

en: %title has been deleted.
pt: %title foi eliminado.
