SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: List
ro: Lista

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Modifică

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: %title has been deleted.
ro: %title a fost şte(a)rs(ă).
