SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отменить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Изменить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотреть

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %title?

en: %title has been deleted.
ru: Материал %title удален.
