SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.
