SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anullo

en: Disabled
sq: Jo aktiv

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: %title has been deleted.
sq: %title u eleminua.
