SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?
