SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Listele

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin Değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Are you sure you want to delete %title?
tr: %title düğümünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: %title has been deleted.
tr: %title silindi.
