SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تېما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: This action cannot be undone.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ.
