SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно хочете видалити %title?

en: %title has been deleted.
uk: Матеріал %title видалено.

en: SELECT
uk: ВИДІЛЕННЯ
