SPARQL (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xóa

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?
