SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Key
ar: المفتاح

en: %title has been deleted.
ar: تم حذف %title.
