SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?
