SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Key
hr: Ključ
