SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Key
hu: Kulcs

en: %title has been deleted.
hu: %title törlése megtörtént.

en: Dataset
hu: Adatkészlet
