SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ
