SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Value
pt: Valor

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Are you sure you want to delete %title?
pt: Você tem certeza que deseja apagar %title?

en: Key
pt: Chave

en: %title has been deleted.
pt: %title foi apagado.

en: Dataset
pt: Conjunto de dados
