SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: Key
ru: Ключ

en: %title has been deleted.
ru: Материал %title удален.

en: Dataset
ru: Набор данных

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну
