SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Key
sl: Ključ
