SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ
