SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: %title has been deleted.
ur: %title خارج کر دیا گیا ہے۔
