SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?
