SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Key
be: Ключ

en: %title has been deleted.
be: Матэрыял %title выдалены.
