SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Key
cs: Klíč

en: %title has been deleted.
cs: Uzel %title byl smazán.
