SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: Key
da: Nøgle

en: %title has been deleted.
da: %title slettet.

en: Dataset
da: Datasæt
