SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Key
gu: ચાવી

en: RDF
gu: આરડીએફ
