SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Save
id: Simpan

en: Are you sure you want to delete %title?
id: Anda yakin ingin menghapus %title?

en: Key
id: Kunci

en: %title has been deleted.
id: %title telah dihapus.
