SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Key
ka: გასაღები
